Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon ile tatillerinizi önceden ayarlayarak ciddi fırsatlar yakalayabilir, tatilinizi ucuza getirebilirsiniz. Yazımda erken rezervasyon yaptırabileceğiniz, Türkiye’nin önde gelen internet firmalarını listelemeye çalışacağım.

Tatil.com

Firma üzerinden %40’a varan indirim imkanlarının haricinde Axess kart sahiplerine ekstradan %10 indirim ve 2 ay taksit erteleme imkanı sunuyor. 22.06.2009 tarihine kadar çeşitli erken rezervasyon imkanları yer almakta :  Tatil.com erken rezervasyon.

Tatilvitrini.com

4-5 yıldızlı otellerde %20-35 arası erken rezervasyon avantajlarının yer aldığı site üzerinden erken rezervasyondan yararlanabilmeniz için 12 Haziran 2009’a kadar rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor : tatilvitrini.com erken rezervasyon.

Gezisitesi.com

Sitede şu anda erken rezervasyon yaptırabileeğiniz 152 adet otel bulunmakta. Fırsatları kaçırmamak için bir an önce erken rezervasyonunuzu yaptırın : gezisitesi.com erken rezervasyon.

Tatilsepeti.com

İnternet üzerinden tatil planlama dendiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isimlerin başını çeken tatilsepeti.com bu yıl için erken rezervasyon avantajlarını 8 haziranda sonlandırmış bulunmakta. Site üzerinden normal koşullarda tatilinizi planlayabilirsiniz : tatilsepeti.com.

1 Comment

  1. tamer says:

    İnternet üzerinden tatil planlama dendiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isimlerin içerisinde ucuztatilyeri.com

Yorumlar Kapalıdır.