Neler Yapıyorum?

Uzun zamandır kişisel blogla ilgilenmiyorum. Şöyle genel bir yazı yazayım dedim.

Neler yapıyorum?

Öncelikle İstanbul’dan Mersin’e taşındım. Tam anlamıyla taşınma denmez aslında. Ağustos ayında askere gideceğim için tatil yapayım diye geldim. Evet 12 ağustosta birliğime katılacağım. 1 ağustosta sınavım var, bakalım kısa dönem mi gelecek yoksa uzun dönem mi… Ben kısa istediğimi belirttim ama gerisi askeriyeye kaldı :)

Uzun zamandır beklediğim atamam da gerçekleşti. Diyarbakır – Silvan’a sözleşmeli olarak atandım. Ağustos ayında kadrolu için de başvuru yapacağım. O atamada okulum değişebilir de aynı da kalabilir. Şimdilik muamma.

Zamanım Ayvagediği’ndeki yayla evinde geçiyordu, geçen hafta tatil amaçlı Tisan’a gittik ama 2 gün sonra babamın trafik kazası geçirmesi üzerine geri döndük. Şu an durumu iyi çok şükür. Haftaya tekrar yaylada olacağım. Buz gibi bir havası var ve arada yağmur-dolu yağıyor :) Bu aralar bol bol kitap okuyorum. Da Vinci Şifresi, Başucumdaki Müzik son okuduğum kitaplar. Bunlarla ilgili ayrı blog yazıları girmeyi düşünüyorum. Günlerim böyle geçiyor, tarihe not düşeyim dedim :)

3 Comment

 1. Bir süredir ortada yoksun. Neredesin diye merak ettim. Askere gideceğini öğrendim öğretmen olacağını öğrendim. Büyük haberler. Babana geçmiş olsun dileklerimi ilet.

  İnşallah bundan sonrası senin için kolay ve keyifli olur.

  Görüşmek üzere.

  Süleyman

 2. Teşekkürler Süleyman Abi. Evet önce askerlik sonra da görev başlıyor inşallah :)

  Görüşürüz.

  Uğur

 3. ecem says:

  bir türlü arkadaşlar şifreyi ne koyayım diye düşünüyorum ama olmuyo buluyorum yazıyorum olmuyoo bir fikriniz varmı????:)

Yorumlar Kapalıdır.