PES 2009

Geçen cuma Burak‘la uzun zamandır beraber oynamadığımız PES oynamaya gittik. Hatta Burak’la en son bıraktığımızda Winning Eleven serileri meşhurdu, o kadar eski.

Geçen yıl okul döneminde Hüseyin ile birlikte joystick almıştık. Evde arada PES oynuyorduk fakat joystick alma düşüncesi son yıl aklımıza gelmişti. Keşke ilk yıllarda alsaymışız. Neyse umarım atamam İstanbul’a çıkar ve bu oyunların devamı gelir.

Dönelim cuma gününe. Cuma günü Burak’la PES 2009 oynadık. Oyun gerçekçilik açısından tartışılmayacak düzeyde. Winning zamanlarındaki gibi değil. Winning Eleven’da Roberto Carlos’u soldan koştur, şuta bas kesin goldü. Artık taktik yapmadan gol atmak imkansız. Cuma günü toplam galibiyet sayısında Burak beni geçti. Dün yani pazar günü rövanş için yine aynı mekandaydık. Bu sefer toplam galibiyet sayısında önde olan ben oldum. Gittiğimizde 3-4 saat oynuyoruz ve parmak uçlarımız uyuşuyor. Yine de çok zevkli geçiyor. Büyük ihtimal haftada 1-2 gün PES oynamaya gideceğimiz bir dönem başladı.

KPSS hazırlıkları pek iyi gitmiyor. 16-20 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul’da olacağım. Tatil dönüşü KPSS’ye 2 ay kalmış olacak ve o dönemde yoğun bir çalışmanın yeterli olacağını düşünüyorum. Umarım yanılmam (:

2 Comment

  1. esraycr says:

    Bence gez toz tatilini yap sonra birden kasarsın çalışığ yutup bilgileri kpss yi fetih edip gelirsin :D

  2. Biraz rahatladıktan sonra KPPS’ye çalışırsın.Doğru söylüyorsun.Pes’te artık taktik gerekiyor

Yorumlar Kapalıdır.