Recep İvedik

Abim dün Şahan Gökbakar’ın 22 Şubat’ta sinemalarda olacak olan filmi Recep İvedik‘in fragmanının youtube linkini yollamıştı. Dün benim izlediğim saatlerde 800.000’den fazla izlenmişti fragman. Azımsanmayacak kadar büyük bir kesim Şahan’ın Recep İvedik tiplemesini çok sevdi. Bunun üstüne bir film yapılmasa ayıp olurdu gerçekten. Fragmandan gördüğüm kadarıyla Recep İvedik‘in tipini biraz abartmışlar. “Kim 500 bin istemezki” deki tipi biraz daha doğal ve güzeldi ama olsun.

Filmin gişe rekorları kıracağını düşünüyorum. Türkiye’deki en çok izlenen ilk 5 arasına gireceğine inanıyorum. Programdaki skeçleri hatırlıyorumda gerçekten çok gülüyordum.

– Ne dim?

– A mı dim? B mi dim? C mi dim? D mi dim?

– Gonuşma lean.

– Agresifim, kompleksliyim, alnının çatına kafayı korum.

Özellikle Konan Işık’a yaptıkları süperdi. Filmin fragmanını aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz.

Recep İvedik Film Fragmanı

Ayrıca Kim 500 bin istemezkiyi izlemek isteyenler için linkleri aşağıya ekliyorum.

Recep İvedik 1

Recep İvedik 2

Düzenleme: Youtube açıldı. Youtube’daki fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

10 Comment

 1. Erdal says:

  Cep telefonuna fragmanı yükledim. Bir de zamanında recepivedik.com u satın alacaktım yaklaşık 6 ay evvel benden önce biri almıştı.

 2. Böyle domainleri erken kapmak lazım Erdal :) Bknz http://www.burhanaltintop.com :P :D

 3. yasemin says:

  Bir ben izlemedim galiba. Sağda solda duyuyorum ama hiç merak etmedim. Zaten nedense ben bu Şahan’ı oldum olası hiç izlemem ve komik de gelmiyor. Sanırım bende bir problem var, yaşlandım ondan mı acaba:P

 4. Ben de programını pek izlemezdim ta ki Recep İvedik ve Pala Kermes’li “Kim 500bin istemez ki” bölümlerine kadar. Bu bölümler hoşuma gidince internetten takip etmeye başladım.

 5. ali says:

  eheh çok güzel bi film olcak bu ya

 6. osman says:

  şerefsizim çoooooooooook güzel olmuş

 7. LikeLy says:

  Filmi izledim tek kelimeyle harika 10 numara ama biraz kısa bence :).

 8. sanane says:

  ya sen ne saçmalamışsın be kardeşim sen kemal sunalın tırnağı bile olamazsın bence bu benim şahşi görüşaüm ama tiplemelerin iğren ötesi haberin ola

 9. sanane says:

  yahu sen kendini komedyen mi sanıyosun bence böyle saçmalıklar yapma bir senin bu filmin birde kadın programları çok saçma kimse bana kızmasın çünkü renkler ve zevkler tartışılmaz

 10. Filme geçen pazartesi günü gittim. Çok kötü sayılmaz ama fragmanı izleyince de söylediğim gibi biraz abartı olmuş. Güzel espriler vardı. Kesinlikle gidilmesi gereken bir film diyemesem de idare eder.

Yorumlar Kapalıdır.