Uğur Samsa

Yaşamak Direnmektir!

Yine Mi Güzeliz Yine Mi Çiçek

Seninle ilk tanıştığımda henüz 12 yaşımdaydım, ilkokul mezuniyet balomda babamın kadehindeydin ve ben ondan bir yudum almıştım. Gerçek muhabbete o zaman başladım. Tabi sonrasında araya yıllar girdi. Yaşım ilerledi ve beklenen günler geldi.

Şimdi geriye doğru baktığımda gittikçe sanal bir dünyaya kayıyoruz. Tabi bu durumda gerçek dostlarla gerçek ortamları paylaşmanın değeri daha da artıyor. Yanında sen de varsan eğer tadından yenmiyor, ha bir de balık (:

Gerçek sofralarda gerçek arkadaşlarla ettik senin muhabbetini. Biz içtik sen konuşturdun, konuştukça içmeye devam ettik. Şöyle bir baktığımda çok güzel çakırkeyflikler var zihnimin köşelerinde. İzmir’de, İstanbul’da ya da Mersin’de yaşanmış. Hepsi ayrı dostlarla, arkadaşlarla ama hepsinin muhabbetindeki tad birbirine yakın. Sanırım nedeni aynı ağız tadıyla yaşanan muhabbetler.

Şimdi Uğur iyi, hoş, güzel de bunları neden yazıyorsun dersen nedeni basit. Yeni Rakı ‘Gerçek Sofralar, Gerçek Muhabbet’ başlığı altında yazan blogger’larla toplaşıp güzel bir gece yaşatacak bizlere. Eğer sen de yazıyorsan bir yerlerde tıkla yakupabi.com‘a ve öğren detayları. Güzel olacağını tahmin ettiğim gerçek rakı sofrasında tokuştur kadehini, kadehime. İçelim güzelleşelim.

Bu yazının başlığını da minikim Volkan’a ithaf ediyorum. Aynı başlıkta yaz bir yazı sen de Volkan’ım, tekrar birlikte söyleyelim bu şarkıyı Yeni Rakı’nın gecesinde.

“Yine Mi Güzeliz Yine Mi Çiçek” için 3 yanıt

  1. Volkan Davulcu avatarı
  2. Tarık Bal avatarı
  3. Uğur SAMSA avatarı

Follow Us

Advertisement