Uğur Samsa

Yaşamak Direnmektir!

Mavi Jeans

2 hafta önce Mavi Jeans‘den bir adet kot satın almıştım. 2 haftadır kullanıyorum kendisini ve gayet de memnunum. Kotu Forum Mersin’deki Mavi’den aldım. Öncesinde Little Big’e uğramış ve 2 adet kot almıştım. Buna daha sonra değineceğim çünkü Mavi’yi giymekten diğer kotları pek giyemedim (: Little Big’den 2 adet kotu aldıktan sonra bir de Mavi’ye bakayım dedim ve modellere katalogdan ve vitrinden bakarak bir modeli denemeye karar verdim.

Soyunma kabininde kotu giyer-giymez üzerime ‘cuk’ diye oturduğunu hissettim. Sonrasında da aldım. Yukarıda da belirttiğim gibi şimdilik üzerimden pek çıkarmıyorum.

Mavi jeans kot fiyatları

Mavi’nin kotları zaten kaliteli oluyor. Bunu uzun uzun anlatmaya gerek yok ama insanlar alırken yüksek ücretinden dolayı almaya pek sıcak bakmıyorlar fakat uzun vadede emin olun ki o kot parasını çıkartıyor. Çalışıp kazanmıyor ama başka kotlara daha az harcama yapmış oluyorsunuz. Ben kotu 110TL’ye aldım. Diğer kot fiyatları da bu şekilde aşağı-yukarı…

Mavi jeans kot modelleri

Mavi’nin 2009 sezonunda 6 çeşit erkek kot modeli mevcut. Ben Hunter modelini aldım. Diğer modellere mavi jeans kot modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler (:

“Mavi Jeans” için 2 yanıt

  1. Hüseyin Berberoğlu avatarı
  2. gülhan duyar avatarı
    gülhan duyar

Follow Us

Advertisement