İzmir Blog Yazarları Buluşması

toplantı
Evet uzun zamandır beklenen buluşma gerçekleşti ve bugün (19.04.2008) İzmir’de biraraya geldik. İzmir’li blogcular olarak toplandık diyemeyeceğim çünkü İstanbul ve Manisa’dan da katılan arkadaşlarımız oldu. Bu güzel gün için Başak ve Volkan‘a teşekkürler.
Günün başlangıcında saat 14:00 civarında Konak Pier’deki Cafe Home Store’da buluştuk. Cafe Home Store bizleri pek hoş karşılamadı. Yemek yemek zorundasınız, başka müşterileri rahatsız ediyorsunuz tarzında şeyler söylendi. İşin özü gitmeyi düşünen olursa Cafe Home Store’u tavsiye etmiyorum. Zaten orası bize düzgünce oturacak ve karşılıklı olarak konuşacak ortamı da sağlayamadı. Birşeyler içip oradan kalktık. Çoğunluk böyle yaptı. Biz (Elif, Emel, Hüseyin ve ben, Suphi ;P ) acıktığımız için ve Cafe Home Store’da fiyatlar yüksek olduğu için Burger King’e geçip yemek yedik. Tüm bunların ardından en güzel toplantı yerine Kordon’a geçtik. Kordan’da yuvarlak oluşturup oturduk. Herkes kendini tanıttı bu bölümde. Üzerine blog dünyasından konuştuk. Bir ara konu internet reklamcılığına geldi. Umarım birgün reklam sektörü internet üzerinde yeterince gelişir ve bloglama işini sadece hobi olarak değil de iş olarak yapan kişiler olur. Ve yine umarım bu kişilerden birisi de ben olurum : )
İnternet dünyasındaki sansürler hepimizi üzen olaylardan biri. Umarım bu bilinçsizlik bir an önce son bulur.
Buluşmanın aylık olarak devam etmesini konuştuk. Umarım gerçekleştirebiliriz.
Resimleri Flickr’a yüklüyorum. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

19 Comment

 1. Caner says:

  Bizde oradaydık bizden önce davranıp bu yazıyı hazırlayan Uğur SAMSA’ya teşekkürler :)

  icerdenevar.com
  Caner AKKURT

 2. Bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürler .

 3. Elif says:

  Sınav, tez, eğitsel yazılım derken bu buluşma kısa bir sürede olsa nefes aldırdı. Fotoğraflar çok güzel çıkmış. Düzenleyen arkadaşlara tekrar teşekkürler..

 4. Gerçekten güzel gündü, çektiğimiz fotoğraflar da ne kadar güzel olduğunu kanıtlıyor zaten…
  İkincisinde görüşmek üzere diyoruz =)

 5. Efecan says:

  İzmirde bir cumartesiydi hava tam çimlere uzanıp yuvarlanmalıktı… ee zaten öyle yaptık en çok da wolkanca. Hepinizle tekrar görüşmek üzere:)

 6. Güzel bir buluşma oldu.
  2.buluşmada görüşmek üzere…

 7. Hüseyin says:

  evet wolkanca çimlerde yuvarlanmış fotoğraflardan gördük.. güzel bir buluşmaydı, gelen herkese teşekkürler.. temmuz’a kadar olacak tüm buluşmalara katılmayı düşünoyurm..

 8. S.Taner says:

  Harika bir gündü,Gelen herkese teşekkürler :)

 9. […] Buluşma hakkında katılımcıların görüşleri : (Eğer siz de yazdıysanız ve altta yazınıza bağlantı yoksa bana haber verirseniz ekleyebilirim) [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14] […]

 10. Anonim says:

  […] bir g

 11. Akif says:

  Pazar günü bir kaç forumda haberini aldım ve çok üzüldüm katılmayı çok isterdim sizlerinde konuştuğu gibi eğer aylık olarak olursa-ki olmasa bile Birdahaki sefer gelebilirim herhalde.. (=

  http://www.bencehersey.net

 12. Arman says:

  Keşke haberim olsaydı :) 6 gün gecikmeli gördüm haberi ve fotoğraflar resmen yıktı içimi burktu :) oysa takip edipte tanışmayı istediğim kişiler vardı :)

  inşallah bir dahakine

 13. Akif ve Arman umarım bir sonraki toplantıda görüşürüz.

 14. Orada olup sizlerle güzel vakit geçirmeyi çok isterdim ancak o tarihte yurtdışındaydım. Gönderileri ve resimleri gördükçe de içim gitti. Bir sonraki organizeye bende dahil olurum inşallah.

 15. :) Bir dahaki sefere görüşürüz inşallah Volkan. Ama tarihi iyi ayarlamamız lazım. Bizim mezuniyet var. Eğer aynı tarihe gelirse yukarıda yemek yemeye giden kişiler (Elif, Emel, Hüseyin ve ben) gelemeyeceğiz :S

 16. onur says:

  merhaba..

  izmir için yaptığım site…

  http://www.alsatizmir.com/

  http://www.alsatizmir.com

 17. […] de başka bir örnek yapalım. 1. İzmir Blog Yazarları toplantısında çektiğim fotoğrafları kategorilemiştim. Şimdi onları sitemde nasıl […]

 18. irmak says:

  bu sene olursa gelelim bari :)

 19. SLT-A65 says:

  Bu, bu konu hakkında bilmek isteyen herkes için mükemmel bir bir blog. (Ben gerçekten isterim ki … haha) iddia etmek o kadar onun neredeyse sabit biliyoruz. Kesinlikle, yıllar boyunca hakkında çok şey yazılmıştır & bir konu üzerinde yeni bir falso. Büyük şeyler, harika!

Yorumlar Kapalıdır.